تبلیغات
عشق جهنمی - مطالب شهریور 1389
 
عشق جهنمی
به سه چیز تکیه نکن ، (غرور -دروغ - عشق). آدم با غرور میتازد، با دروغ میبازد و با عشق میمیرد !!!
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : رضا دورقی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
چهارشنبه 31 شهریور 1389 :: نویسنده : رضا دورقی
http://safayedez.persiangig.com/image/fun/alaem%20ranandegi/alayem.gifhttp://safayedez.persiangig.com/image/fun/alaem%20ranandegi/alayem%2520(2).jpghttp://safayedez.persiangig.com/image/fun/alaem%20ranandegi/alayem%2520(1).gif

http://safayedez.persiangig.com/image/fun/alaem%20ranandegi/alayem%2520(8).gif
نوع مطلب :
برچسب ها :

چهارشنبه 31 شهریور 1389 :: نویسنده : رضا دورقی
1 - هنربیشه معروف سینما؟
الف)محمدرضاگلزار
ب)محمدرضاعلفزار
ج)محمدرضاگندم زار
د)محمدرضا دشت
 
2 - هنربیشه مرحوم سینما؟
الف)رضاژیان
ب)رضاماکسیما
ج)رضافولکس
د)رضاخاور
 
3 - هنربیشه زن معروف سینما؟
الف)هدیه تهرانی
ب)کادوی تهرانی
ج)چشم روشنی تهرانی
د)قابل نداره تهرانی
 
4 - بازیگرچشم روشن سینما و تلویزیون؟
الف)پارساپیروزفر
ب)فارسا فیروزپر
ج)پارساپیروزپر
د)فارسافیروزفر
 
5 - خشایاراعتمادی چه سبکی میخواند؟
الف)پاپ
ب)اسقف
ج)راهبه
د)موبد
 
 
6 - یکی ازکشتی گیران گردن کلفت ایران؟
الف)عباس جدیدی
ب)عباس قدیمی
ج)عباس نیو
د)عباس آپ تو دیت
 
7 - تیم فوتبال آبادانی؟
الف)نفت آبادان
ب)بنزین آبادان
ج)گازوئیل آبادان
د)استقلال اهواز
 
8 - باشگاه انگلیسی؟
الف)میدلزبرو
ب)میدلزبیا
ج)میدلزبودی حالا
د)میدلزپاشوبرو گمشو
 
9 - بازیکن بوسنیایی سابق بایرن مونیخ؟
الف)حسن صالح حمیدزیچ
ب)حمیدصالح حسنزیچ
ج)حسن حمیدصالحزیچ
د)باباچندنفربه یک نفر؟؟؟
 
10 - دروازه بان انگلیس درجام جهانی 1998فرانسه؟
الف)دیوید سین
ب)دیوید سیمثقال
ج)دیوید سیگرم
د)دیوید سیتن
 
11 - مربی سابق تیم ملی انگلیس واسترالیا؟
الف)تری ونبلز
ب)تترا ونبلز
ج)پنتا ونبلز
د)هگزا ونبلز
 
12 - مهاجم سال های دور منچستر یونایتد؟
الف)اندی کول
ب)اندی سرشانه
ج)اندی پشت بازو
د)اندی مرسی هیکل
 
13 - آقای گل جام جهانی 74 آلمان؟
الف)گرد مولر
ب)بیضی مولر
ج)مستطیل مولر
د)8وجهی منتظم مولر


نظرات یادتون نره
نوع مطلب :
برچسب ها :

شنبه 27 شهریور 1389 :: نویسنده : رضا دورقی

طولانـی ‌ترین‌ هـای دنیــا

طولانی‌ترین زندگی مشترك (85 سال)

«هربرت و زلمیرا فیشر» اهل كارولینای شمالی در تاریخ 13 ماه می‌ سال 2009، 85 سال زندگی مشترك را با خوبی و خوشی پشت سر نهادند. زلمیرا در حال حاضر 101 ساله وهربرت 104 ساله هستند. این زوج خوشبخت 50 سال است كه در خانه‌ای واقع در «براونزویل» در «نیوبرن» آمریكا زندگی می‌كنند.

طولانی‌ترین شغل(77 سال)

طبق ركوردهای گینس، «آنجلو كاماراتا» بیشترین زمان را به عنوان گارسون كافی‌شاپ مشغول به كار بوده است. او این كار را از شاگردی شروع كرد و سپس خود صاحب یك كافی‌شاپ شد. او اكنون در همان كافی‌شاپ به پسران خود كمك می‌كند. او در سال 1971 كافی‌شاپ را به پسرانش فروخت و تصمیم گرفت بازنشسته شود، ولی بیكاری به مزاج او سازگار نبود و دوباره كار را شروع كرد.

طولانی‌ترین سخنرانی (124 ساعت)


مردی فرانسوی به نام «لویی كوله» 124 ساعت به طور متوالی درباره «سالوادور دالی» نقاش اسپانیایی، فرهنگ روستایی و موضوعات دیگر سخنرانی و نام خود را وارد كتاب ركوردها كرد. این مرد 62 ساله پنج روز و چهار شب به طور مداوم حرف زد. این سخنرانی در شهر «پرپیژان» فرانسه انجام شد و سه ناظر برای ثبت ركورد او در محل حاضر بودند.

طولانی‌ترین عمر لامپ(107 سال)

یك لامپ كم‌نور قدیمی سالهای سال یعنی از زمان نصبش در سال 1901 به صورت شبانه‌روزی در یك ایستگاه آتشفشانی روشن بود. «تام برامل» كه سال‌ها از بازنشستگی او می‌گذرد هنوز هم بعضی اوقات به ایستگاه شماره 6 آتشفشانی در «لیورمور» می‌رود. این ایستگاه در طول سال‌ها تغییر كرده ولی یك وسیله دقیقا مثل گذشته باقی مانده است و آن لامپ روشن ایستگاه می‌باشد. لامپ لیورمور در طول این مدت هرگز خاموش نشده است. این لامپ نزدیك یك میلیون ساعت كار كرده و كسی راز این طول عمر را نمی‌داند.

طولانی‌ترین فیلم (87 ساعت)

«درمان بی‌خوابی» نام فیلمی به كارگردانی «جان هنری تیمیس» است كه پس از اكران آن در سال 1987 از طرف كتاب ركوردهای گینس به عنوان طولانی‌ترین فیلم سینمایی انتخاب شد. این فیلم 5220 دقیقه‌ای هیچ داستان و طرح دقیقی ندارد و در آن یك شاعر با نام «ال.دی.گروبان» شعر بلند خود را در مدت سه روز و نیم می‌خواند و در بعضی قسمت‌ها برای رفع خستگی از موسیقی و میان پرده استفاده می‌كند.

طولانی‌ترین قطع برق(66 روز)

در سال 1998 شهر «اوكلند» در نیوزیلند به مدت 5 هفته دچار بحران قطع برق بود. تقریبا برق تمام شهر ازچهار كابل بزرگ تامین می‌شد كه دو تا از آنها كهنه و قدیمی شده بودند. روز 20 ژانویه یكی از این كابل‌ها در اثر هوای گرم و خشك از كار افتاد و روز 9 فوریه كابل بعدی قطع شد. كابل‌های دیگر هم كه فشار شدیدی را تحمل می‌كردند روز 19 و 20 فوریه از كار افتادند. بدین ترتیب 20 منطقه شهر به مدت 66 روز متوالی برق نداشتند. خسارات ناشی از این قطع برق 156 میلیون دلار آمریكا تخمین زده شد.

طولانی‌ترین سلطنت (63 سال)

«بومیبون آدولیادج» پادشاه 81 ساله تایلند طولانی‌ترین سلطنت را در دنیا دارد. او پس از مرگ برادرش «شاه آناندا ماهیدول» در 9 ژوئن سال 1946 جانشین وی شد و در تاریخ 5 ماه می‌ سال 1950 رسما تاجگذاری كرد.
هر چند كه نظام سلطنتی از دهه 30 در تایلند كنار گذاشته شد و این پادشاه قدرت كمی دارد ولی وی همچنان مورد احترام مردم كشورش و محبوب آنها است.

طولانی‌ترین نامزدی (67 سال)

«اوكتاویو گویلن» و «آدریانا مارتینز» ركورددار طولانی‌ترین دوران نامزدی در دنیا هستند. این دو در سال 1902 در مكزیك نامزد شدند ولی هر بار تاریخ ازدواج آنها عقب می‌افتاد. سرانجام در ماه ژوئن سال 1969 یعنی بعد از 67 سال اوكتاویو دیگر بهانه‌ای برای به تعویق انداختن مراسم نداشت و آنها بالاخره با هم ازدواج كردند. این زوج در زمان نامزدی 15 سال و در زمان ازدواج 82 سال داشتند.

طولانی‌ترین كسوف قرن (6 دقیقه و 32 ثانیه)

كسوف روز 22 جولای سال 2009 طولانی‌ترین كسوف قرن بیست و یكم به شمار می‌رود. این خورشیدگرفتگی 6 دقیقه و 32 ثانیه طول كشید و توریست‌های زیادی برای تماشای طولانی‌ترین كسوف قرن به مناطق مختلفی از جمله؛ چین، نپال و هند رفتند. در بعضی مناطق ماه كاملا جلوی خورشید را گرفت و آن را پوشاند. كارشناسان معتقدند تا 123 سال دیگر یعنی در تاریخ 13 ژوئن سال 2132 هرگز چنین كسوفی رویت نخواهد شد.

نوع مطلب :
برچسب ها :

شنبه 27 شهریور 1389 :: نویسنده : رضا دورقی
  معرفی وبلاگ به موتورهای جستجوگر

فهرست شدن مطالب وبلاگ شما در موتورهای جستجوگر در نهایت باعث افزایش بازدیدکنندگان وبلاگ  خواهد شد. در ادامه نحوه معرفی وبلاگ به سه موتور جستجوگر مطرح و محبوب که قابلیت جستجو در محتوای فارسی را دارند شرح داده خواهد شد.


معرفی به جستجوگر گوگل ( Google )
جهت معرفی وبلاگ به جستجوگر گوگل به این آدرس بروید و همانطور که در تصویر نیز پیداست آدرس اینترنتی وبلاگ را در قسمت URL و توضیحی مختصر درباره وبلاگ را به انگلیسی در بخش Comments بنویسید .. لازم به ذکر است که گزینه Comments اختیاری است و میتوانید آنرا پر نکنید. در ادامه کلمه موجود در تصویر را در زیر آن و دربخش مربوطه بنویسید و در نهایت دکمه Add URL را بفشارید تا پیغام مربوط به ارسال موفقیت آمیز آدرس وبلاگ به گوگل نمایش داده شود.

http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl


معرفی به جستجوگر یاهو ( Yahoo )
برای معرفی رایگان سایت یا وبلاگ به جستجوگر یاهو لازم است تا یک نام کاربری از یاهو داشته باشید که میتوانید از ایمیل یاهو یا آی دی پیام رسان یاهو( یاهو مسنجر) استفاده کنید. پس از رفتن به آدرس معرفی سایت به جستجوگر یاهو و ورود نام کاربری یاهوی خود و کلمه عبور آن وارد صفحه ای دیگری خواهید شد که میتوانید آدرس وبلاگ خود را ثبت کنید. همانطور که در تصویر می بینید این صفحه دارای دو ورودی است که میبایست در روبروی عبارت Enter the URL for your page آدرس وبلاگ خود را وارد کنید. همچنین گزینه دیگری برای ورود آدرس RSS وبلاگ نیز وجود دارد که البته اختیاری است ولی پر کردن آن به جستجوی بهتر مطالب وبلاگ شما کمک خواهد کرد. پس از ورود آدرس وبلاگ دکمه Submit URL را بفشارید تا صفحه دریافت موفقیت آمیز آدرس وبلاگ شما توسط یاهو نمایش داده شود.

http://submit.search.yahoo.com/free/request

 

معرفی به جستجوگر( Msn )

معرفی وبلاگ به جستجوگر Msn بخصوص از این جهت که جستجوگری در حال پیشرفت است و احتمالا نقش بیشتری در نسخه های جدید سیستم عامل ویندوز بازی می کند توصیه می شود. برای معرفی وبلاگ به آدرس معرفی سایت جدید به این جستجوگر رفته و همانطور که در تصویر زیر نیز پیداست روبروی عبارت Characters کلمه نوشته شده در تصویر بالای آن و در پایین عبارت Type the URL of your homepage آدرس وبلاگ خود را وارد کنید سپس دکمه Submit URL را بزنید.

http://search.msn.com/docs/submit.aspx?FORM=WSDD2

نکات و موارد مهم

    * معرفی کامل و ایندکس مطالب وبلاگ شما توسط موتورهای جستحو بین پانزده روز تا دو ماه پس از معرفی آدرس وبلاگ به طول می انجامد بنابراین برای مشاهده مطالب وبلاگ در نتایج جستجو مدتی زمان لازم است. همچنین میتواند با در جستجوگر گوگل با جستجوی عبارت site:yourblog..blogfa.com از ایندکس شدن و شناخته شدن وبلاگ شما توسط این موتور جستجوگر اطمینان حاصل کنید و در دیگر موتورهای جستجوگر نیز میتوانید مستقیما آدرس وبلاگ خود را وارد کنید.
    * برای کسب موقعیت بهتر در موتورهای جستجو بهتر است زمانی اقدام به معرفی وبلاگ خود کنید که وبلاگ شما حداقل دارای پنج یا ده مطلب باشد . بسیاری از اوقات وبلاگهای بدون محتوا توسط موتورهای جستجو ایندکس نشده و یا از نتایج جستجو حذف می شوند.
    * از دوستانتان که دارای وبلاگ یا وب سایت هستند بخواهید که به وبلاگ شما لینک بدهند و شما نیز میتوانید متقابلاً اینکار را برای آنها انجام دهید. تعداد لینک بالاتر به کسب موقعیت بهتر در نتایج موتورهای جستجوگر کمک میکند.
    * از معرفی بی دلیل و متعدد وبلاگ خود به موتورهای جستجوگر پرهیز کنید اینکار هیچ کمکی به شما نمی کند. در عین حال اگر پس از ده ماه وبلاگ شما در نتایج جستجو ظاهر نشد میتوانید مجددا اقدام به معرفی وبلاگ خود کنید.
 نوع مطلب :
برچسب ها :