تبلیغات
عشق جهنمی - خانم ها، این کارها آقایان را عصبانی می کند
 
عشق جهنمی
به سه چیز تکیه نکن ، (غرور -دروغ - عشق). آدم با غرور میتازد، با دروغ میبازد و با عشق میمیرد !!!
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : رضا دورقی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


می خواهید بدانید واقعاً چه چیزهایی آقایان را عصبانی می کند؟ اشتباه نکنید، آنها خانم ها را دوست دارند اما در زیر نکاتی وجود دارد که آقایان نسبت به آنها گله و شکایت دارند:

1-وسواس و تفتیش بیش از حد هنگام خرید:

چک کردن میوه ها در موقع خریدن میوه، موضوعی است که آقایان را عصبانی می کند. شاید حق با آنها باشد. آیا واقعاً می شود هنگام خرید، کنسروها را هم بیش از اندازه چک کرد؟

2-شلوغی و به هم ریختگی ظروف در آشپزخانه:

آشپزخانه شلوغ و به هم ریختن ظروف در آشپزخانه شاید تنها موضوعی باشد که تا حد زیادی آقایان را عصبانی می کند.

3-تمیزکردن حمام بعد از رفتن مهمان ها:

هر زمانی که ما مهمان داریم، باید حمام و وان حمام را تمیز کنیم. شستن و تمیز کردن وان حمام کار بدی نیست و ما همه نظافت و تمیزی را دوست داریم. اما آیا کسی که برای مدت کوتاهی مهمانی می رود، نیاز به حمام رفتن دارد؟

4-تماس های بی مورد و کم اهمیت خانم ها:

برای آقایان بسیار آزاردهنده است زمانی که خانمی با آنها تماس می گیرد و حرف خاصی برای گفتن ندارد.

5-تردید بیش از حد خانم ها:

گاهی اوقات که زوج ها با هم برای صرف غذا به رستوران می روند، طبیعی است که منوی غذا را خانم ها می بینند، اما هنگامی که آقایان با تردید خانم ها برای انتخاب غذای مورد علاقه شان روبه رو می شوند و زمان زیادی را صرف این کار می کنند، عصبانی می شوند.

6-رانندگی خانم ها با حواس پرت:

زمانی که خانم ها هنگام رانندگی، داستان یا موضوعی را تعریف می کنند، حواس شان به جزییات آن پرت می شود و دقت کافی به رانندگی شان نمی کنند. رانندگی با حواس پرت خانم ها موضوع دیگری است که آقایان را عصبانی می کند.

7-اختلاف در تنظیم درجه شوفاژ یا کولر:

زمانی که آقایان دمای خانه را طوری تنظیم کرده اند که در آن احساس راحتی می کنند، سر و کله خانم شان پیدا می شود و به صورت پنهانی درجه آن را کم یا زیاد می کنند؛ در زمستان ها کم و در تابستان ها زیاد.

8-کارهای تمام نشدنی خانم ها با آقایان و تذکر مدام آنها:

زمانی که خانم ها کارهای زیادی را به آقایان محول می کنند، و چندین بار به صورت شفاهی آنها را متذکر می شوند، آن هم درست در وسط انجام دادن کارهای خودشان (آقایان) موضوعی است که آقایان را عصبانی می کند
نوع مطلب : فقط آقایان، 
برچسب ها : رضا، دورقی، رضا دورقی، عشق، جهنم، آتش، جهنمی، عاشق، معشوق، عاشقانه، عشقولانه، عاشقی، عشق جهنمی، مردان، مرد، آقا، آقایان، شوهر، همسر، مردونه، مردانه، عصبانی، خانم ها، آشپزخانه، موضوعی، ریختن، شاید، حمام، مهمان،